Úvod

Aktuality

Historie

Současnost

Akce

Sport

Galerie

Kontakt

Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor Císařov Hasičský sbor CísařovVítejte na stránkách hasičského sboru CÍSAŘOVwww.cisarov.cz Sbor dobrovolných hasičů v Císařově byl založen 18. února 1922. Do těchto dob se v obci hasičskému dění věnovala jen malá část obyvatel.
Hasičský sbor Císařov je zařazen k jednotkám požární ochrany do skupiny JPO 5.
V obci zastává kromě zajištění požární ochrany, také kulturního dění a z největší části reprezentaci obce na soutěžních kláních v rámci výcviku JPO a pomocech ostatním obcím ať už při pořádání různých akcí, či při nepříjemných situacích např. povodních aj..
Díky tomuto je mezi sborem a obecním zastupitelstvem úzká spolupráce, která je pak přínosem pro obě strany a zvláště pak pro obyvatele a to i sousedních obcí...


www.mhj.cz Od roku 1993 se stal Sbor dobrovolných hasičů Císařov, členy nově vzniklého sdružení s názvem Moravská hasičská jednota (se sídlem v Brně).
Od té doby dle stanov této organizace je oficiálním názvem Hasičský sbor Císařov, Moravské hasičské jednoty.

RYCHLÝ KONTAKT:

MORAVSKÁ HASIČSKÁ JEDNOTA, o.s.
HASIČSKÝ SBOR CÍSAŘOV
Josef Mrtvý (ekonom sboru)
Císařov 56
751 03 Brodek u Přerova

Tel.: +420 605 403 261
E-mail: l.zatloukal@email.cz

NAŠI PARTNEŘI:

Vše pro hasiče DAVAZ s.r.o. Olomoucký kraj
Bothe Schnitzius spol. s r.o. Černý orel - pivovar, restaurace, hotel, penzion
© 2012 SETUPS.cz TOPlist